Агрегатор.мк

Секогаш информирани

24info

Вчера на регионалниот пат Валандово – Струмица се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „ауди а8“ со гевгелиски регистарски...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани | Webland.mk