Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Avto Klub

Volkswagen од пролет на кинеските клиенти ќе им понуди обновена верзија на crossover модел Tharu, за чие производство е задолжена...

Само неколку недели пред дебито на првиот хибриден суперспортски автомобил на Lamborghini, италијанската фирма му оддава почит на својот познат...

Калифорнискиот тјунер Unplugged Performance го покажа „Bioniq Phoenix“, односно Tesla Model 3 кој е претворен во возило „временски напад“… Тркачкиот...

Агрегатор.мк 2019-2022 © Сите права задржани