Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Avto Klub

Gordon Murray Automotive го претстави супер автомобилот GT T.33 во јануари минатата 2022 година, додека следната недела ќе ја покаже...

Бестелерот на малите автомобили на брендот со стилизирана молња во унапредено издание… Мал и полн со карактер: со лицето на...

Нови технологии, поголема удобност: Volkswagen го претстави новиот Touareg Подобрениот премиум SUV блеска со високотехнолошки карактеристики Новите LED Matrix IQ.LIGHT...

Теslа го лансираше GigaBier нов продукт што ќе се обиде да се позиционира што подобро помеѓу пивата, односно помеѓу љубителите...

Досега, Opel Vivaro беше главно познат како сеопфатен производ за бизниси на кои им треба исклучително приспособливо и ефикасно комерцијално...

GMC во соработка со австралиската компанија EarthCruiser работи на камперска верзија на електричниот Hummer EV… Засега е објавена една тизер...

Францускиот Ligier произведува и микро автомобили, односно лесни четирицикли кои во Франција може да се возат од 14-годишна возраст, односно...

Ажурираниот GLS  им се приклучи на серијата обновени модели на Mercedes на 4 април… Целата GLS линија добива „свеж изглед,...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани