Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Centar

Претседателот на САД, Џо Бајден го обвини експретседателот Доналд Трамп дека претставува континуирана закана за американската демократија. Во говор по...

Агрегатор.мк 2019-2021 © Сите права задржани