Агрегатор.мк

Секогаш информирани

MMS

Денешните избори поминаа со бројни нерегуларности и импровизации при толкувањето на Изборниот законик – реагираше вечерва кандидатката за градоначалник на...

Политичката партија Левица на првата прес-конференција по затворање на изборните места информираше за низа нерегуларности што нивните активисти ги забележале...

Денеска македонската демократија имаше мирен, достоинствен, европски изборен ден – изјави вечерва на прес конференција генералниот секретар на СДСМ и...

Во село Долно Количани во основно училиште „Кемал Ататурк” од страна на Р.Е.(27) од с.Долно Количани бил омаловажуван полициски службеник...

Агрегатор.мк 2019-2021 © Сите права задржани