Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Nova TV

Со големо задоволство можам да констатирам дека имаме 70% реализација на започнатите проекти од ТАВ програмата, изјави заменик-претседателот на Владата...

Премиерот Димитар Ковачевски денеска во Охрид ги пречека српскиот претседател Александар Вучиќ и косовскиот премиер Албин Курти, кои го започнаа...

Агрегатор.мк 2019-2022 © Сите права задржани