Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Opserver

– Кошаркарот на Вашингтон, Бредли Бил ноќеска на натпреварот со Њу Орлеанс (106:124) постави уникатен анти-рекорд во НБА-лигата. Дваесет и седумгодишниот...

–  Измени во високото образование, начинот на упис на факултетите, но и воведувањето универзитетска полиција, вклучени во предлог законот од...

Агрегатор.мк 2019 © Сите права задржани.