Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Sportski

Италијанските медиуми пренесуваат дека Интер започнал преговори со играчот на Рома, Хенрих Михтарјан. „Нероаѕурите“ имаат финансиски проблеми и ова лето...

Легендарниот бразилски фудбалер Рикардо Кака има намера да започне тренерска кариера, шпанскиот „АС“ пренесува дека поранешниот освојувач на „Златната топка“...

Агрегатор.мк 2019-2021 © Сите права задржани