Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Sportski

Плејмејкерот на Лестер, Јури Тилеманс ќе биде еден од најбараните фудбалери на трансфер пазарот ова лето. Неговиот договор истекува на крајот...

Капитенот на Манчестер Јунајтед, Хари Мегваер добил понуда од неколку клубови да ја продолжи кариерата во италијанската Серија А, пренесува...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани