Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Tocka

„Спасете го Мариупол, спасете го Азовстал веднаш!“, изјави фронтменот Олех Псиук на евровизиската сцена во Торино. 🇺🇦⚡️ «Save Mariupol, save...

Агрегатор.мк 2019-2021 © Сите права задржани