Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Utrinski vesnik

Во јавноста излезе веста дека во вторникот граѓани морале да одат до 40-ти спрат пешки затоа што немало електрична енергија,...

Денеска (16.11.2022), полициски службеници од Единицата за внатрешни работи Карпош во полициска станица извршиле службен разговор со С.С.(53) од скопско...

Агрегатор.мк 2019-2022 © Сите права задржани