Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Za zabava

Хилари Даф ги отвори вратите од својот дом за јавноста. Познатата актерка во соработка со Architectural Digest сними виртуелна прошетка низ...

Џиџи Хадид и нејзиниот партнер Зејн Малик станаа родители на девојче. Веста ја споделија на инстаграмот на Џиџи со фотографија...

Веќе неко време се шпекулира дека славниот холивудски актер Бред Пит повторно ќе стане татко. Бред Пит е во врска...

Карди Би во живо на својот Инстаграм  ја кажа вистинската причина за разводот со сопругот Офсет. Таа вели дека гласините...

Агрегатор.мк 2019 © Сите права задржани.