Агрегатор.мк

Секогаш информирани

собрание

Auto Added by WPeMatico

Деловникот дава можност да се одложува седницата, вели собранискиот спикер Талат Џафери, според кого, единствено Законодавно-правната комисија може да го...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани