Агрегатор.мк

Секогаш информирани

bugarija

Auto Added by WPeMatico

Земјотрес со јачина од 3 степени според Рихтеровата скала ја погоди Бугарија околу 18 часот и 45 минути. Земјотресот е...

Земјоделците во Бугарија денеска организираа протест пред зградата на Владата барајќи оставка од министерот за земјоделство Кирил Ватев. Претседателот на...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани