Агрегатор.мк

Секогаш информирани

dizel

Auto Added by WPeMatico

Бензините од ноќеска на полноќ поевтинуваат за половина денар за литар, а цената на дизел горивата се зголемува за еден...

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани