Агрегатор.мк

Секогаш информирани

dron

Auto Added by WPeMatico

Руската воздушна одбрана уништи украински беспилотно летало над Крим во вторникот наутро, објави руското Министерство за одбрана во соопштение. Веста...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани