Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Хроника

Три лица се повредени откако турски автобус полн со патници се преврте попладнево на раскрсницата на автопатот Куманово-Белград, јавува СДК.МК.

Агрегатор.мк 2019 © Сите права задржани.