Агрегатор.мк

Секогаш информирани

jemen

Auto Added by WPeMatico

Јеменските бунтовници, проиранските Хути, денеска изјавија дека американските и британските воздушни напади „нема да останат без одговор“, пренесоа американските медиуми....

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани