Агрегатор.мк

Секогаш информирани

kovacevski

Auto Added by WPeMatico

Претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски денеска имаше средба со претседателот на Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ), Слободан Трендафилов и...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани