Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Lampeduza

Auto Added by WPeMatico

Петмесечно бебе се удави во спасувачка акција кај италијанскиот остров Лампедуза, откако се преврте брод со мигранти од Северна Африка....

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани