Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Македонија

Вечерва избувнал пожар во населбата Ѓорче Петров, во близина на улицата Борис Сафаров, веднаш после кружниот тек. Според неофицијални информации,...

„Завеана Саботажа“, емитувана на 27 јануари 2020 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“. автор: Среќко Поповски монтажа:...