Агрегатор.мк

Секогаш информирани

ohrid

Auto Added by WPeMatico

Генералниот секретар на СДСМ, Миле Зечевиќ Вардарски, и организацискиот секретар Митко Трајчулески денеска присуствуваа на чествувањето на големиот христијански празник...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани