Агрегатор.мк

Секогаш информирани

oliver spasovski

Auto Added by WPeMatico

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска изјави дека за него како човек и политичар најважно е за претстојните двојни...

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски упати честитка до православните верници по повод големиот христијански празник Богојавление-Водици. – На овој...

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски во Вашингтон, САД, оствари средба со помошник државниот секретар, амбасадорот Тод Робинсон од Бирото...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани