Агрегатор.мк

Секогаш информирани

pendarovski

Auto Added by WPeMatico

Претседателот Стево Пендаровски не смета дека законите за намалување на платите на функционерите се трајно решение, но поради предизборниот период...

Претседателот Стево Пендаровски, во рамки на учеството на 60. Минхенска безбедносна конференција денеска говореше на панел-дискусијата „Фокус на Балканот“, на...

Претседателот Стево Пендаровски денеска на свечена церемонија што се одржа во Музејот на македонската борба за самостојност ги одликуваше македонистите...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани