Агрегатор.мк

Секогаш информирани

pozar

Auto Added by WPeMatico

Центарот за управување со кризи информира дека тетовската противпожарна служба интервенира при гаснење на голем пожар  во селото Желино. Според...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани