Агрегатор.мк

Секогаш информирани

sindikat

Auto Added by WPeMatico

Претседателот на Синдикатот во ЈСП Африм Муча по завршување на вонредната седница на Град Скопје, на која поради гласовите „против“...

Струковиот синдикат на Контролорите на летање (ССКЛ) предводен од претседателот Александар Тасевски најостро го осуди нападот врз еден од контролорите...

Еден од трите синдикати на полицијата, Синдикат на македонска полиција во соопштение до јавноста го праша министерот Оливер Спасовски зошто...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани