Агрегатор.мк

Секогаш информирани

Slavko curuvija

Auto Added by WPeMatico

Српската премиерка Ана Брнабиќ денеска по повод ослободителната пресуда на Апелација за обвинетите за убиството на новинарот Славко Чурувија изјави...

Сателитските снимки анализирани од Сателитскиот центар на Обединетите нации покажуваат дека 30 отсто од зградите во Појасот Газа се уништени...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани