Агрегатор.мк

Секогаш информирани

sobranie

Auto Added by WPeMatico

Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи смета дека пратениците ќе го донесат законот за...

Партиските од албанскиот опозициски блок, Алтернтива, Движење БЕСА и Демократско движење доставија интерпелација за работата на Јавниот обвинител, Љубомир Јовески....

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани