Агрегатор.мк

Секогаш информирани

stevo pendarovski

Auto Added by WPeMatico

Претседателот Стево Пендаровски не открива дали ќе опстои на најавата дека нема да стави потпис на измените на Законот за...

Претседателот Стево Пендаровски, во рамки на учеството на 54. Годишен состанок на Светскиот економски форум, денеска во Давос остварил средба...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани