Агрегатор.мк

Секогаш информирани

turcija

Auto Added by WPeMatico

Турција беше погодена од земјотрес со јачина од 4,1 степени според Рихтеровата скала во 14 часот и 28 минути по...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани