Агрегатор.мк

Секогаш информирани

vodici

Auto Added by WPeMatico

Генералниот секретар на СДСМ, Миле Зечевиќ Вардарски, и организацискиот секретар Митко Трајчулески денеска присуствуваа на чествувањето на големиот христијански празник...

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски упати честитка до православните верници по повод големиот христијански празник Богојавление-Водици. – На овој...

Агрегатор.мк 2019-2023 © Сите права задржани